אדריכלות בית פרטי – ארז אדריכלים

אדריכלות בית פרטי היא התמחות מאוד מיוחדת ומדויקת בתחום האדריכלות. העוסקים בה צריכים להיות בעלי ידע נרחב הן באדריכלות והן בעיצוב פנים, ובכלל זה – בעלי הבנה מעמיקה של עקרונותיה.

משרד ארז אדריכלים מציע שירותי אדריכלות ועיצוב פנים. המשרד הוקם ומנוהל על ידי ארז אליאסין, אדריכל בהכשרתו, בעל ניסיון עשיר בעיצוב פנים. יחד עם ארז עובדים אדריכלים ומעצבי פנים מוסמכים ומנוסים מהשורה הראשונה בישראל, וכל פרויקט בתחום של אדריכלות בית פרטי מתבצע במסירות ובדייקנות עד לסיום העבודה לשביעות רצונכם המלאה. 

תכנון בית פרטי

אדריכלות בית פרטיעל פי האני מאמין של ארז, אדם צריך לגור בבית הנראה בדיוק כפי שראה אותו בדמיונו. לכן, פרוגראמה של אדריכלות בית פרטי מתחילה אצלנו בהקשבה לטעם האישי שלכם. בשלב השני אנחנו מציעים רעיונות משלנו, הנסמכים על הידע המקצועי שלנו, על שנים של ניסיון, על תנאי השטח הקיימים ועל פרויקטים רבים שביצענו בתחום לאורך השנים. השילוב בין הטעם שלכם והמקצועיות שלנו מאפשר לנו לתכנן את הקווים הכלליים של המבנה ואחר כך לפרוט את התוכנית לפרטי פרטים כך שנדע בדיוק כיצד החלל ייראה.

לדוגמה, אם חשובה לכם תחושת המרחב – נתכנן את המבנה כך שהחלל המרכזי בו יהיה רחב, פתוח ומואר. כאשר נגיע לשלב עיצוב הפנים יכול מאוד להיות שנבחר לתחום את הבית בדלת זכוכית שתעצים את התחושה ובכל מקרה נבחר בעיצוב מינימליסטי בגוונים בהירים; אם יש לכם אהבה מסוימת שחשוב לכם שתקבל ביטוי במרחב – נדאג לשלב אותה הן בתכנון החללים הקיימים בבית והן בבחירת אלמנטים מתאימים בשלב עיצוב הפנים שלו.

עם סיום עבודת התכנון, תקבלו מסמך מפורט ומדויק המתאר את הפרויקט מלפני ולפנים. את המסמך הזה תוכלו להעביר לקבלן המבצע, על מנת שיוכל לגרום לחלום שלכם להתגשם.

אדריכלות בית פרטי – ליווי צמוד לאורך כל הדרך

העבודה של משרד ארז אדריכלים אינה  מסתיימת בשלב מסירת התוכניות, והוא ממשיך ללוותכם גם בשלבים הבאים:

  • עבודה מול הקבלן – מכיוון שמי שמוציא את התכנון האדריכלי של הבית הפרטי שלכם מהכוח אל הפועל הוא הקבלן, משרד ארז אדריכלים עומד לשירותכם גם לאורך כל שלבי העבודה בשטח, וזאת על מנת לוודא שהביצוע יעלה בקנה אחד עם התוכנית. הקבלן המבצע יכול לפנות אלינו בכל שאלה ועניין, והצוות המקצועי שלנו יספק את כל המידע הנדרש, והכל על מנת שתוכלו להתגורר בבית שעליו חלמתם.

 

  • שירותי עיצוב פנים – בנוסף לשירותי אדריכלות משרדנו מספק שירותי עיצוב פנים. אנו עובדים עם מעצבי פנים מהשורה הראשונה בארץ, אשר שמים גם הם את טעמכם האישי לנגד עיניהם. בחירה בשירותי עיצוב הפנים שלנו משמעותה עיצוב הבית הפרטי שלכם בדיוק כמו שרציתם שייראה, בתוספת הטאץ' המקצועי שלנו שהופך את העיצוב למיוחד במינו ולמדויק ביותר עבורכם.

כאשר אתם בוחרים בנו אתם בוחרים הרבה מעבר לשירותי אדריכלות – אתם בוחרים במקצועיות שמלווה אתכם לאורך כל הדרך, עד להשגת התוצאות הרצויות לכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי אדריכלות בית פרטי אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.