ארז אדריכלים – שירותי אדריכלים ומעצבי פנים מקצועיים

כשאתם ניצבים בפני תכנון מבנה שעתיד להיות ביתכם או בית העסק שלכם, אתם בוודאי רוצים להיות מרוצים גם ממראהו החיצוני של המבנה וגם מהעיצוב הפנימי של הבית עצמו. אם אכן כך – אתם בדיוק במקום הנכון. משרד ארז אדריכלים מספק לכם שירות מקיף של אדריכלים ומעצבים פנים, הניתן על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.


אדריכלות
מקצועית

משרד ארז אדריכלים מספק שירותי אדריכלות מקצועיים על ידי אדריכלים מהשורה הראשונה בישראל.

  • תכנון יסודי של המבנה מבחוץ ומבפנים – תכנון מדויק לפרטי פרטים המשלב בין רצונכם והעדפותיכם, ההתאמה לתוואי השטח והניסיון המקצועי של האדריכלים שלנו.
  • מפרט מלא – לאחר שניצור הדמיות מדויקות של התכנון, נגיש לכם או לקבלן המבצע מסמך מפורט הכולל את כל הפרטים הקטנים אשר עליהם יש צורך לשים דגש בשלב הביצוע.
  • ליווי לאורך כל הדרך – אנחנו ממשיכים ללוות אתכם גם לאחר מסירת התוכניות לקבלן המבצע, כך שגם אתם וגם הקבלן יכולים לפנות אלינו בכל שאלה ועניין לטובת הקמת מבנה שייראה בדיוק כפי שתוכנן.

עיצוב פנים שמגשים חלומות

לאחר שלב הבנייה מגיע השלב של עיצוב הפנים. אנחנו מעסיקים צוותי אדריכלים ומעצבי פנים העובדים ביחד, וזהו היתרון היחסי שלנו. כאשר אדריכל ומעצב עובדים ביחד, הם יכולים לתכנן את עיצוב הפנים כבר בשלב התכנון החיצוני של המבנה, וכך ליצור הרמוניה מוחלטת בין השניים. העבודה המשותפת ביניהם מאפשרת לכם ולנו להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולהתגורר בבית שנראה בדיוק כמו שחלמתם ורציתם שהוא ייראה.

 

אדריכלים ומעצבי פנים


ארז אדריכלים ומעצבי פנים – לשירותכם

הרזומה של ארז אדריכלים כולל מגוון רחב של פרויקטים אשר בוצעו על ידי אדריכלים ומעצבי פנים שעבדו ביחד, ואם רק תרצו – אנחנו כאן לשירותכם. אתם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ ראשונית, לספר לנו את החלום שלכם לגבי האופן שבו המבנה ייראה ולתת לנו את הדגשים החשובים לכם, ואנחנו נשמח לייעץ ולתכנן אותו ביחד אתכם.

אם תרצו גם שירותי עיצוב פנים, נעמיד לשירותכם אדריכלים ומעצבי פנים אשר יעבדו ביחד כצוות וימסרו לכם מסמך מפורט שיכלול את כל המידע הנדרש לתכנון המבנה ולעיצובו – לרבות ההדמיות. בשלב זה כל מה שיהיה עליכם לעשות הוא למסור את המסמך לקבלן ולהמתין לקבלת המפתחות.

כשיהיה בידיכם, בשעה טובה ומוצלחת, טופס אכלוס – המעצבים שלנו יגיעו אליכם להשלמת העבודה, כך שתוכלו ליהנות מבית שנראה בדיוק כמו בהדמיה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ עם אדריכלים ומעצבי פנים מהשורה הראשונה
צרו עמנו קשר בטל'
054-4652376 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.