משרד אדריכלים ארז אליאסין

ארז אדריכלים – משרד אדריכלים במרכז שחושב קצת אחרת

משרד אדריכלים במרכז "ארז אדריכלים" נוסד בראשית שנת 2003 על ידי ארז אליאסין, אדריכל ומעצב, אשר צבר שנים של ניסיון מקצועי ועיצובי במשרדי אדריכלים בארץ ובחו"ל. מאז הקמתו השלים המשרד מגוון של פרויקטים אדריכליים ומתמחה בבניה פרטית איכותית. ארז, שם לו למטרה לגשר בין מגמות אומנותיות, אחריות סביבתית, פונקציונאליות ושיקולי תקציב. תוך מתן דגש על חללים פנימיים וחיצוניים, תאורה, פרטים אדריכליים וקשרים בניהם.

כמשרד של אדריכלים במרכז המספק שירות ללקוחות פרטיים ועסקיים רבים מכל אזור המרכז והשרון ומגיע גם לצפון ולדרום, הדגש כאן הוא על מתן שירות ברמה גבוהה בתחומי בנייה רבים, לרבות תכנון מבנים, עיצוב בתים פרטיים, עיצוב דירות ועוד.  

אדריכל ארז אליאסין – אני מאמין

ארז מאמין, שביצוע חקר חידושים בתחום הבנייה דרך תהליך התכנון והעיצוב יכול לאפשר מתן מענה לכל גודל פרויקט, שימוש ומטרה. מקצועיותו של משרד אדריכלים זה וניסיונו של האדריכל ארז אליאסין באים לידי ביטוי בשירות מקיף ואיכותי המתאים עצמו לצורכי הלקוח ורצונותיו. כל אלו נלקחים בחשבון ומשמשים כבסיס ייחודי לכל פרויקט במתן פתרונות עיצוביים, טכניים ואיכותיים.

התפיסה הייחודית של "העיצוב הכולל" – (Total Design) הינה ערובה הן למתן פתרון כולל לצורכי הלקוח, והן לפרויקט מוצלח. מאז פתח ארז אליאסין משרד אדריכלים במרכז, הוא אימץ את התפיסה הזאת כדרך עבודה וכסגנון תקשורת. המשרד מציע ללקוחותיו סל שירותים מגוון הכולל, ליווי מקצועי משלב התכנון המוקדם ועד לגמר בנייה, עם אפשרות רכישות בחו"ל.

קצת אודות ארז אליאסין:

  • ארז אליאסין – אדריכל רישוי משנת 1999.
  • מוסמך למאמן רישוי משנת 2016.
  • 1997 דיפלומה Part 2 RIBA, אדריכל בוגר אוניברסיטת גריניץ', לונדון.
  • 1996 דיפלומה בהצטיינות – אדריכלות ובינוי ערים, "הסדנא לעיצוב ואדריכלות" תל אביב.
  • בעל ניסיון באדריכלות משנת 1991 – תוצאה של עבודה במספר משרדי אדריכלים בארץ ובחו"ל המטפחים רמה גבוה ביותר של ניהול, תכנון ושרות. ניסיונו של ארז אליאסין כולל אדריכלות, בינוי ערים ועיצוב פנים במגוון פרויקטים, כגון: מלונאות, בתים פרטיים, משרדים, תב"עות ומבני ציבור.

אדריכלים במרכז כמו שאדריכלים במרכז צריכים להיות

כשאנחנו נכנסים לפרויקט אדריכלות אנחנו קודם כל מקשיבים לצרכים ולבקשות. אחר כך אנחנו מוסיפים מהידע ומהניסיון שלנו, וביחד רוקמים תכנון מדויק של המבנה או של הבית. תכנון זה משלב ידע אדריכלי מקצועי וחשיבה יצירתית שיוצאת מהקופסה, כך שבסופו של דבר מתקבל פרויקט ייחודי שלא רואים בשום מקום אחר.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי פנו עוד היום לארז משרד אדריכלים במרכז,
וביחד נתכנן את המראה החדש של הבית שלכם.