עיצוב בתים

לא משנה אם מדובר בפרויקט של עיצוב בתים פרטיים, וילות או דירות, עיצוב בתים הוא תמיד תחום מיוחד במינו, שכן הוא דורש מבעל המקצוע להשאיר בצד את הטעם האישי שלו, ולנסות להיכנס לראש של הלקוח ולהבין את העדפותיו ובאופן כללי – את טעמו. זאת משום שבסופו של דבר מי שיישאר לגור בבית הוא הלקוח ולא האדריכל או מעצב הפנים, וחשוב שהוא יראה מרוצה מהתוצאה הסופית.

קצת על תהליך עיצוב בתים

תהליך העיצוב כולל הרבה מאוד אלמנטים, שהראשון בהם הוא, כמובן, היכרות עם הלקוח ועם טעמו בעיצוב והבנת הצרכים והעדפות שלו. לאחר מכן מתחיל תהליך העיצוב, אבל הוא מתחיל קודם כל בראשו של המעצב ובהמשך – על הנייר.

עיצוב בתים
  • ריצוף – בחירת ריצוף היא השלב הראשון בתהליך עיצוב בתים פרטיים ובכלל, שכן הוא זה שמכתיב את הסגנון העיצובי ומשפיע על עיצוב שאר החלל.
  • חיפוי קירות – השלב השני הוא בחירת החיפוי לקירות, לרבות הצבעים, שכן גם לבחירות אלה יש השפעה על בחירת הסגנון והאלמנטים בכל החללים. אם רוצים עיצוב קלאסי או כפרי אפשר לבחור חיפויים של אריחי אבן, ואום הולכים על עיצוב מודרני אפשר לבחור טפטים יוקרתיים, צבעים מרשימים ועוד.

  • מטבח וסלון – השלב השלישי בתהליך של עיצוב בתים הוא בחירת המטבח והסלון, אשר מהווים שני חלקים מאוד חשובים בבית. חשוב להתאים את בחירת הרהיטים לסגנון העיצובי כולו, על מנת שתשרור בבית הרמוניה בכל מקום בו תימצאו.

  • חדרי אמבטיות ושירותים – חדרים שאולי לא מקבלים את תשומת הלב הראויה, אבל כאשר מגיעים לשלב של עיצוב בית מבינים עד כמה ההתעכבות על הפרטים כאן חשובה. אפשר לבחור חיפויי קירות מיוחדים לחדרי אמבטיות ושירותים, אפשר לבחור כלים סניטריים וארונות אמבטיה כפריים או דווקא יוקרתיים. יש כאן הרבה עבודה ומחשבה, וחשוב לתת דגש חזק על עיצוב שייתן לכם הרגשה טובה.

  • חדרים – בשלב האחרון מגיע עיצוב החדרים. כאן אפשר לשחק קצת עם הסגנון ולעצב חדר בסגנון אחר עבור כל אחד מהדיירים. בסופו של דבר החדר הוא הממלכה של כל אדם, וחשוב לעצב אותו בסגנון שמועדף עליו.  

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

בתחום של עיצוב בתים, בין אם מדובר בתחום של עיצוב בתים פרטיים, עיצוב וילות או עיצוב דירות, המשפט הזה הוא המשפט הכי נכון שיכול להיות. העיצוב של הבית יכול להיות הכי מרשים שאפשר, אבל אם מעצב בתים מקצועי לא יזכור להכנס טאץ' ייחודי לבית בעזרת הפרטים הקטנים כמו כריות, שידות קטנות, גופי תאורה ושאר אביזרים – הבית יכול להיראות סטנדרטי לחלוטין.

כשאתם פונים אל ארז אדריכלים לטובת עיצוב בתים, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את התוצאות היפות ביותר.

האדריכלים ומעצבי הפנים שלנו ישמחו לשמוע בדיוק מה אתם רוצים ולעצב לכם בית בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה בנושא עיצוב בתים – צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.