עיצוב דירות יוקרה – ארז אדריכלים

  • עיצוב דירות יוקרה מ-א' ועד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.עיצוב דירות יוקרה
  • תכנון וביצוע על ידי צוות אדריכלים מובילים מהשורה הראשונה בישראל.
  • ליווי לאורך כל הדרך ומתן שירות מקצועי לפני תחילת העבודה, במהלכה וגם לאחר סיומה.

לקביעת פגישת ייעוץ בנושא עיצוב דירות יוקרה חייגו עכשיו 054-4652376

כללים בסיסיים של עיצוב דירות יוקרה

מאז הוקם, משרד ארז אדריכלים מתמחה בתחום של עיצוב דירות יוקרה. כל פרויקט זוכה למלוא תשומת הלב של כל מי שעתיד לקחת בו חלק, כאשר העבודה עצמה מתבצעת על פי חמשת עקרונות המפתח של עבודה מסוג זה: 

  • התייחסות למרחב – כאשר מדובר על התחום של עיצוב דירות יוקרה, יש לדאוג לכך שהחלל יעוצב כך שתינתן לנמצאים בו תחושה של מרחב גדול ופתוח. לשם כך לפעמים צריך לבצע פעולות כגון שבירת קירות, הצבת מראות גדולות ועוד, וכל זאת תוך התייחסות לקווי המתאר של הבית וכמובן – לעמודי היסוד של המבנה.
  • בחירה נכונה של חומרים – על מנת להעניק תחושה של יוקרה למקום יש לבחור בחומרים המתאימים ובגוונים המתאימים. כך למשל, לטובת עיצוב יוקרתי נבחר בדרך כלל בשיש ובמשטחי עבודה איכותיים וחזקים בגוונים בהירים, בשולחנות עץ או, לחלופין, בשולחנות המשלבים זכוכית ומתכת ומקנים תחושה של הוד והדר.
  • בחירת אלמנטים מתאימים – לאבזור הבית יש חשיבות מאוד גדולה תמיד, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתחום של עיצוב דירות יוקרה. כך למשל, חשוב מאוד לבחור גופי תאורה מעוצבים אשר מתאימים בצבעם ובצורתם לעיצוב הכללי ומספקים כמות מתאימה של אור לאזור הרצוי. גם כשבוחרים ספות לסלון של דירת יוקרה יש להקפיד על בחירה בריהוט בגוונים בהירים שיהיה נוח לישיבה מחד אבל גם מעוצב למשעי. ספות עור יכולות לספק פתרון מושלם, אולם יש פתרונות רבים אחרים גם עבור מי שמעדיף ספות מבד.
  • התייחסות למיקום הבית ולתאורה הטבעית – כאשר מעצבים בית יש להתייחס למיקום שלו ולתאורה הטבעית הנכנסת אליו, ולהתחשב בגורמים אלה כאשר מחליטים למקם גופי תאורה במיקום מסוים. חשוב מאוד לזכור, כי אור טבעי הנכנס אל הבית תורם מאוד לתחושת המרחב והיוקרה, ולכן, כשנעצב דירת יוקרה נבחר בחלונות רחבים וגבוהים ונדאג להציב את הרהיטים ואת שאר החפצים כך שלא תיווצר חסימה של האור הטבעי.
  • בחירה בשילובים הנכונים – הדבר החשוב ביותר בתחום של עיצוב דירות יוקרה הוא השילוב הנכון בין כל האלמנטים שיוצרים את האווירה. לכן, אם נבחר ביחד בסלון בסגנון מודרני ובספות מעור, כדאי יהיה להמשיך בקו הזה ולבחור פינת אוכל בדיוק באותם גוונים ובאותו סגנון. אם בחרנו דווקא לעשות שימוש ברהיטי עץ מיוחדים, טוב יהיה אם גם פינת האוכל תהיה עשויה מעץ ולא כזאת המשלבת מתכת וזכוכית.

בכל פרויקט שלנו לוקחים חלק אדריכלים מובילים בישראל, כמו גם מעצבי פנים מהשורה הראשונה בארץ, אשר מתמחים בתחום של עיצוב דירות יוקרה. הם ישמחו להיפגש אתכם, לשמוע בדיוק איך אתם רואים את דירת היוקרה שלכם בעיני רוחכם ולעצב אותה מ-א' ועד ת' כך שתגשים את חלומכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ עם אדריכלים מובילים צרו עמנו קשר דרך האתר
או חייגו עכשיו
054-4652376