מגזין בית ונוי

קבלת בית ספרותית

מגזין בנין ודיור

מה זה "קופסה סגורה" בבית?

מגזין בנין ודיור

עשרה דברים שבולטים בבית

מגזין בנין ודיור

עשרת הבתים הנבחרים 2015

אתר בנין ודיור

ויהי נוח: עיצוב בית רב מפלסים במרכז הארץ

ספר בנין ודיור

שלוש מלים נבחרות: מחשבה, דיאלוג, סביבה

מגזין עיצוב

כפריות אלגנטית

magazine Do design only

פשטות מתוחכמת

מגזין כלכליסט

ויהי נוח: עיצוב בית רב מפלסים במרכז הארץ

TheMarker

בתים מעוצבים בסגנון מודרניזם אלגנטי

בתים מעוצבים – קווים לדמותם

הביטוי "בתים מעוצבים" הפך להיות חלק בלתי נפרד מהלקסיקון של תחומי הבנייה והאדריכלות. זאת, משום שאנחנו חיים היום בעידן שבו יש הרבה מאוד אפשרויות פתוחות, ולמעשה בכל תקציב קיים אפשר להשיג בית מעוצב. אז אפשר להחליט שמעצבים את הבית בסגנון ויקטוריאני עתיק, אפשר לבחור בסגנון כפרי דווקא ואפשר ללכת על הסגנון המודרני, אבל בכל מקרה – לא משנה באיזה סגנון בוחרים – חשוב שעיצוב החדרים השונים יתכתב זה עם זה, כי זה מה שעומד בבסיס ההגדרה "בתים מעוצבים".

בתים מעוצבים בשבילכם

אחד הדברים החשובים ביותר שאליו צריך לשים לב כשמעצבים בית, הוא התאמה של העיצוב לסגנון ולהעדפות של דייריו. אחרי הכל, אפשר לעצב בית בסגנון ויקטוריאני מרשים במיוחד עד שהוא ייראה ממש כמו ארמון, אבל אם מתגוררים בו אנשים שמתחברים יותר לסגנון וינטאג' כפרי – הרי שתפסת מרובה לא תפסת דבר. לכן, חשוב מאוד לבצע תיאום ציפיות עם הלקוחות, להבין בדיוק מה הם אוהבים ולאיזה סגנון הם יותר מתחברים, ולעצב את הבית בסגנון שיגרום להם להרגיש הכי טוב שאפשר בבית שלהם.

ארז אדריכלים – עיצוב בתים בהתאמה אישית

אנחנו בארז אדריכלים מתמחים בתחום של עיצוב בתים יפים, כאשר העבודה שלנו כוללת הן את התכנון והעיצוב החיצוניים והן את השירות המבוקש והנכון של כל של עיצוב פנים. כך, כששתי הפעולות מתבצעות על ידי אותו גורם, הרי שהעיצוב החיצוני מתכתב בצורה מושלמת עם העיצוב הפנימי, והתוצאה היא, כפי שאתם יכולים לראות בתמונות – בתים מעוצבים למשעי.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ לתכנון בתים מעוצבים צרו עמנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.